Article de preu fix. Es ven per unitats. Aliment molt nutritiu i de moltes utilitats. Ex: es fan en truita, com a complement per elaborar uns bons canalons, etc. Es serveixen crus (s'han de coure amb aigua durant 10 minuts per la seva ingestió i correcta conservació).
Preu: 2.95 € - Unitat